25-26 Mart Batı Karadeniz Kariyer Fuarı
Mart 28, 2022
by

25-26 Mart Batı Karadeniz Kariyer Fuarı

Vergi Müfettişleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Cihad DEMET’in iştirak ettiği Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayesinde 25-26 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen Batı Karadeniz Kariyer Fuarından kareler…

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği standımızda; üniversite öğrencilerine kariyer planlama sürecinde Vergi Müfettişliği mesleğini neden seçmeleri gerektiğini anlatarak meslek mensuplarına, akademisyenlere ve diğer ilgililere yayınlarımızdan ve dernek faaliyetlerimizden bahsettik.

Fuarın ikinci gününde ise İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerinin düzenlediği söyleşiye katılarak Vergi Müfettişliği mesleğine ilişkin merak edilen soruları cevapladık.

Fuarda standımızı ziyaret ederek memnuniyetlerini ifade eden Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’ya, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş’e, Kocaeli Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Bilsen Bilgili’ye, katılım sağladığımız panele ev sahipliği yapan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tarık Vural’a, panelin moderatörü Arş. Gör. Eyüp Akbulut’a ve tüm paydaşlara teşekkür ederiz.