News List
Eylül 10, 2021
by
Sayın Mehmet Fatih Karabulut’u Ziyaret

Vergi Müfettişleri Derneği Genel Başkanı Sayın Tülin DOĞAN ve Yönetim Kurulu üyelerimiz T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Ankara Sektörel-1 Denetim Daire Başkanı Sayın Mehmet Fatih Karabulut’u makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dileyip, hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulunmuşlardır.

Devamını Oku
Eylül 1, 2021
by
İş Müfettişleri Derneği Başkanı Sayın Cihangir YARBAY’ın Ziyareti

İş Müfettişleri Derneği Başkanı Sayın Cihangir Yarbay, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Nursel Erdoğan ve Sayın Okan Çetinkaya derneğimize ziyarette bulunmuşlardır. Dernek Başkanımız Sayın Tülin Doğan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Özgür KUBUŞ, Sayın Adnan KEÇELİ, Sayın Vedat Yasin ÖZTEPE ve Sayın Mehmet Kaya’nın da yer aldığı görüşmede müfettiş[...]

Devamını Oku
Eylül 1, 2021
by
Sayın Erkan DOĞAN’ı Ziyaret

Vergi Müfettişleri Derneği Genel Başkanı Sayın Tülin DOĞAN ve Yönetim Kurulu üyelerimiz T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Sektörel- 2 Daire Başkanı Sayın Erkan DOĞAN’ı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dileyip, hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulunmuşlardır.

Devamını Oku
Eylül 1, 2021
by
Sayın Celalettin BAYRAKTAR’ı Ziyaret

Vergi Müfettişleri Derneği Genel Başkanı Sayın Tülin DOĞAN ve Yönetim Kurulu üyelerimiz T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi İadeleri Daire Başkanı Sayın Celalettin BAYRAKTAR’ı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dileyip, hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulunmuşlardır.

Devamını Oku
Ağustos 2, 2021
by
Sayın Gökhan ZURNACIOĞLU’nu Ziyaret

Vergi Müfettişleri Derneği Genel Başkanı Sayın Tülin DOĞAN, Yönetim Kurulu üyelerimiz Sayın Ömer Faruk ARSLAN, Sayın Mehmet KAYA ve Denetim Kurulu üyemiz Sayın Sayın Mevlüt Serdar MUSTAFAOĞLU T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Gökhan ZURNACIOĞLU’nu makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dileyip, hayırlı[...]

Devamını Oku

Son Yorumlar

Arşivler