Şubelerimiz

İstanbul şubemizin 19. Olağan Genel Kurul toplantısı, Genel Başkanımız Sayın Tülin Doğan’ın katılımlarıyla icra edilmiş, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu asil/yedek üyelerinin seçimi tamamlanmıştır.

Şube Yönetim Kurulumuz, 19.06.2021 tarihinde ilk toplantısını gerçekleştirmiş ve görev dağılımı da belirlenmiştir. Buna göre, Yönetim Kurulu üyelerinin görev dağılımına ilişkin bilgiler aşağıdaki gibidir.

Şube Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar diler, bilgilerinize sunarız.

Adres: Kartaltepe Mahallesi İncirli Caddesi No :94/1 Şen Apartmanı A Blok Bakırköy/ İSTANBUL

TEL: 02122443918

İzmir şubemizin 17. Olağan Genel Kurul toplantısı, Genel Başkanımız Sayın Tülin DOĞAN’ın katılımlarıyla icra edilmiş, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu asil/yedek üyelerinin seçimi tamamlanmıştır.

Şube Yönetim Kurulumuz, 29 Mart 2021 tarihinde ilk toplantısını gerçekleştirmiş ve görev dağılımı da belirlenmiştir. Buna göre, Yönetim Kurulu üyelerinin görev dağılımına ilişkin bilgiler aşağıdaki gibidir.

Şube Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar diler, bilgilerinize sunarız.

Adres: Kutucular İş Merkezi 1364. Sok. No:2 Kat:8 Daire: 806 Basmane/ İZMİR

Tel: 0232 483 56 19

Adana şubemizin 7. Olağan Genel Kurul toplantısı, Genel Başkanımız Sayın Tülin DOĞAN’ın katılımlarıyla icra edilmiş, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu asil/yedek üyelerinin seçimi tamamlanmıştır.

Şube Yönetim Kurulumuz, 09.04.2021 tarihinde ilk toplantısını gerçekleştirmiş ve görev dağılımı da belirlenmiştir. Buna göre, Yönetim Kurulu üyelerinin görev dağılımına ilişkin bilgiler aşağıdaki gibidir.

Şube Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar diler, bilgilerinize sunarız.