TÜZYEKSAVLİDERLER OKULLARI

Teklif Detayları

TÜZYEKSAV Liderler Okulları

TÜZYEKSAV Liderler Okulları 2013 yılında  üstün zekalıların ve üstün yeteneklilerin eğitimi alanında farklı kademelerde eğitim hizmeti sunmak için Ankara’da faaliyetlerine başlamıştır.

TÜZYEKSAV Liderler Okullarında öğrencilerimize bir yandan akademik alanda üstün başarı göstermeleri için üst seviyede eğitimler verilirken, bir yandan da onların bilim, sanat, felsefe ve spor alanındaki yeteneklerinin desteklenmesi için birçok farklı eğitsel uygulamaya yer verilmektedir.

TÜZYEKSAV Liderler Okullarında eğitim sınıfın dört duvarının dışına çıkarılır ve öğrenci ve öğretmenin bulunduğu her alan bir eğitim ortamı olarak değerlendirilir.

Bu bağlamda, okulumuzun kurulduğu yılda yani 2013 yılında, Renault Mais ile iş birliği yaparak öğrencilerimizin elektrikli otomobiller hakkında bilgi sahibi olmaları ve elektrikli otomobillerin çalışma prensibini öğrenmelerini sağlamak için  atölye bazlı eğitimler başlatılmıştır. Farklı üniversitelerle iş birlikleri geliştirilmiş olup ve 2014 yılından bugüne kadar ODTÜ ile birlikte çocuklarımıza felsefe ve fizik alanında eğitim hizmeti sağlanmaktadır.

Bilkent Üniversitesi ile sanat ve müzik alanında iş birliği yaparak çocuklarımıza Bilkent Senfoni Orkestrasının konserlerine katılma ve Dünyaca ünlü sanatçılarla tanışma imkânı sunulmaktadır.

Ankara Çocuk Üniversitesiyle iş birliği yapılarak çocuklarımızın anaokulundan 8. Sınıfa kadar farklı sınıf seviyelerindeki derslere katılmaları ve Ankara Çocuk Üniversitesinden sertifika almaları sağlanmaktadır.

Öğrencilerimize Türk Hava Kurumu Üniversitesinde havacılık Gazi Üniversitesinde sanat ve bilim,  Ankara Üniversitesi Dil ve  Tarih Coğrafya Fakültesinde Tiyatro Eğitimlerine katılma imkanları sunulmaktadır.

TÜZYEKSAV Liderler Okulları Üstün Zeka ve Üstün Yeteneklilerin Eğitimi alanında Dünyanın en saygın kurumlarından World Council For Gifted And Talented Children üyesidir. Aynı zamanda Avrupa Yetenek Konseyi Tarafından Avrupa Yetenek Noktası olarak tescil edilmiştir.

Okulumuza;

  • Zihinsel Performans
  • Akademik Yetenek,
  • Müzik, Görsel Sanatlar
  • Spor alanlarında üstün yetenekli öğrenciler kabul edilir.

Zihinsel performansa ilişkin değerlendirme sonuçlarına göre parlak ve  üstün zekalı öğrenciler kabul edilmektedir. Bu amaçla Resmi kurumlar (Hastaneler, RAM ve BİLSEM değerlendirmeleri ) ve Özel Kurumların (Değerlendirme Merkezleri) sonuçları incelenmekte ve kabul edilmektedir.

İlkokulda ve yetenek alanlarında (Müzik, Spor, Görsel Sanatlar)  ise zihinsel performans değerlendirme sonuçları ve konu uzmanlarından oluşan komisyonların değerlendirme  sonuçlarına göre öğrenci kabul edilmektedir.

Okulumuza başvuran ve değerlendirme sonuçlarına göre okulumuza kayıt hakkı kazanan   Vergi Müfettişleri Derneğinin siz Sayın üyelerine fiyat listesi üzerinden okulumuzda %35+ %10 burs imkanı sağlanacaktır.

TÜZYEKSAV Liderler Okulları Anaokulu – İlkokul – Ortaokul

Adres: İnönü Mah. 1748 . Cad. No : 15 Batıkent/Yenimahalle ANKARA

Tel: 0 312 276 94 94 – 0 312 276 59 59

E-posta: info@turkiyeustunzekalilarokulu.com

Web: www.turkiyeustunzekalilarokulu.com

 

Liderler Eryaman İlkokul-Ortaokul Fen Lisesi

Adres: Altay Mahallesi, Optimum Karşısı Eryaman 1. Etap Girisi,

2667. Cd. No:4/B, Eryaman Etimesgut

Tel: +90 312 502 02 19